Arzum Güzellik Salonu İnternet Sitesi

Hakkında

Arzum Başkılıç


Merhaba sevgili dostlarım,


Çok uzun yılların hayali sonunda gerçekleşti.Gerçektende tam hayal ettiğim gibi bir internet sitesinin ilk adımlarını attık.Çünkü ben her zaman yaşayan, çoğalan dinamik bir  kadın  sitesi olsun istemişimdir www.arzumguzellik.com  adresinin.

21 Yıldan beri Gaziantep’in ilk Güzellik Salonu olan işletmemizde siz sevgili bayanlarla beraberiz. Bu yıllar içerisinde o kadar çok şey yaşadık ve paylaştık ki,sizlerin desteğiyle büyüdük, bu günlere geldik. İnanarak, güvenerek güzelliğini bize teslim eden tüm sevgili dostlarımıza bir kere daha teşekkür etmek istiyorum.

Size biraz sitemizin işleyişinden bahsetmek, tanıtmak istiyorum. Bu site sadece Arzum Güzellik Salonunu tanıtan, kampanyalarını duyuran bir site olarak tasarlanmadı. Bu site bilmek istediğiz pek çok konu hakkında profesyonel yazılar, bilgiler bulabileceğiniz, kendinizden de bir şeyler katıp içinde yer alabileceğiniz, kadın dünyasını hem görünen hem görünmeyen bölümlerini güzelleştiren, bilgilendiren yaşayan bir site olarak tasarlandı. Burada güzellik sektörü hakkında merak ettiğiniz pek çok konu hakkında detaylı yazılar bulabileceksiniz. Psikoloji, kişisel gelişim, kadın erkek ilişkileri, çocuklar, astroloji, yemek, kitap gibi pek çok zengin içeriğe kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Sitemize üye olarak ayrıca bültenlerimizin size öncelikle ulaşmasını ve gelişmeleri daha erken takip etmeyi sağlayabilirsiniz.

Sitemizin açılışı ayrıca bizim için çok güzel ve heyecanlı bir döneme denk geldi. Merkezimizde Gaziantep’te ilk defa hizmete giren mükemmel bir vücut bakımı, incelme, zayıflama ve sellülit tedavisi bölümümüzü açıyoruz. Ayrıca bu bölümle beraber cildin doğal yapılarını uyararak cildi gençleştiren ve mucizevi sonuçlara götüren yepyeni bir cilt bakım programını da yine sizlerin hizmetine sunuyoruz. Konuyla ilgili detaylı bilgilere ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz.

 

Tekrar hoş geldiniz,sizi sevgiyle kucaklıyoruz….

 

Arzum Güzellik Salonu
İşbu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyal, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında sanat eseri olup kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Bu sitenin mali hakları Arzum Güzellik Salonuna aittir.